fbpx

Necdet Çam Akademi Hakkında

13
ÖĞRETMEN
182
KONU VE ONLINE DERS
676
DERS SAATİ
86
ÖZEL DERS

Biz Kimiz?

Günümüzde hızla gelişen bilgisayar teknolojileri ve internet ile birlikte alternatif eğitim biçimleri ortaya çıkıyor. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitim almayı mümkün hale getiren online eğitimin öneminin farkında olan bir kurum olarak Necdet Çam Akademi, özellikle ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olarak bir uzaktan eğitim portalı olarak kurulmuştur.

Çam eğitim ailesinin yeni bir projesi olan Necdet Çam Akademi’de okul ve dersane deneyimi bulunan öğretmenlerimiz, ortaokul ve lise müfredatından belirli konularda grup derslerini ve ayrıca bireysel özel dersleri online olarak öğrencilere vermektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Necdet Çam Akademi olarak misyonumuz günümüzün teknolojik gelişmelerine adapte olmuş sistemiyle öğrencilerin alternatif kanallardan eğitimlerini takviye etmelerini ve okul başarılarını artırmalarını sağlamaktır.

Necdet Çam Akademi olarak vizyonumuz, yakın gelecekte Türkiye genelindeki lise ve ortaokul öğrencilerinin online eğitimlerini en etkin ve verimli şekilde aldığı bir eğitim portalı haline gelmektir.

Öğretmen Kadromuz

Eğitimleri Gör
tulay-leygara

Tülay Leygara

Türkçe Öğretmeni
binnaz-karaarduc

Binnaz Karaarduç

Türkçe Öğretmeni
ibrahim-adakli

İbrahim Adaklı

Fen Bilimleri Öğretmeni
emre-tuzun

Emre Tüzün

Matematik Öğretmeni
image009-min

Özdem Kızılırmak

Biyoloji Öğretmeni
image005-min

Aykut Kök

Coğrafya Öğretmeni
image003-min

Ercan İnan

Fizik Öğretmeni
hasan-eray-gulhan

Hasan Eray Gülhan

Fizik Öğretmeni