fbpx

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Necdet Çam Akademi’ye (‘Necdet Çam Akademi’, ‘biz’ veya ‘biz’) hoş geldiniz. Burada ‘hizmetler’ olarak belirtilen, web sitemizi ve web sitemizle bağlantılı olarak sunacağımız eklenti/yazılımları ne zaman ve nasıl kullanabileceğinizi açıklamaktadır. Hizmetlerimize eriştiğiniz ve kullandığınız sürece bu kapsamda belirtilen tüm kural ve Kullanım Koşullarını (‘Koşullar’) okuyup onayladığınızı; gerekli bilgilerinizin Gizlilik ve Çerez Politikamızda belirtilen sınırlar kapsamında toplandığını kabul etmiş olursunuz. Koşullar, Hizmetlerimize erişen tüm kişiler, ziyaretçiler ve kullanıcılar için geçerlidir.

Kullanım Koşullarımızda zaman zaman değişiklik yapabiliriz. Sözleşmede güncelleme olduğunda sözleşmenin son güncelleme tarihi yenilenir. Ve yeni sözleşmenin kuralları sözleşmeyi imzalayan herkes için geçerli olacaktır. Eğer sözleşmeyi imzalamazsanız Kullanım Koşulları, sizin için geçerli olmayacaktır.

Müşteri (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

Servislerin Kullanımı

Servislerimizi kimler kullanabilir: Necdet Çam Akademi’nin Kullanım Koşulları’nı kabul eden herkes, burada belirtilen koşullar dahilinde, mevcut ulusal ve uluslararası yasalar kapsamında Necdet Çam Akademi’yi kullanabilir.

Hesap Oluşturma ve Hesabı Kullanma: Necdet Çam Akademi’de kullanıcı hesabına sahip olduğunuz anda buradaki koşullar kapsamında Hizmetlerimizden faydalanabilir ve profilinizde değişiklik yapabilirsiniz. Necdet Çam Akademi’ye kayıt olan kişi, hem eğitmen hem de öğrenci olarak sistemi kullanabilir. Hizmetlerimizden faydalandığınız sürece hesabınızda kendinize dair verdiğiniz bilgilerin bir kısmını kullanma hakkımız olduğunu ve sistem içi hareketlerinizi görebildiğimizi kabul etmiş olursunuz. Herhangi bir izin olmadan başka bir kullanıcının hesabını kullanamaz ve başka bir isimle kullanıcı hesabı oluşturamazsınız. Hesabınızdaki tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak zorundasınız. Sistemimiz, sistemdeki tüm hareketlerin kaydını otomatik olarak tutar. Hesabınızdaki tüm hareketlerin sorumluluğu ve şifrenizi güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle sistem sizi güçlü şifreler oluşturma konusunda yönlendirir.

Hesabınızın Kontrolü: Hesabınızı kontrol edebilir ve profilinizde değişiklik yapabilirsiniz. Sisteme mail adresi ve telefon bilgilerinizi verdiğinizde Necdet Çam Akademi’nin size kampanyalar, hizmetler ve güncellemelerle ilgili e-mail ve sms gönderebileceğini kabul etmiş olursunuz.

Hizmetlerimizi Kullanma Lisansı

Bu sözleşmeyle birlikte size, ticari olmayan, satılamayan ve yalnızca Necdet Çam Akademi’nin izin verdiği şekilde kullanılabilecek sınırlı, kişisel, devredilemez ve serbestçe geri alınabilir bir lisans hakkı vermiş oluruz. Bu lisans kapsamında Necdet Çam Akademi aşağıda belirtilen haklarını gizli tutar ve herhangi bir zamanda sebep belirtmeksizin bu lisansa sınır koyma hakkına sahiptir.

Hizmetlerimiz ve içerdiği tüm materyaller (yazılım, resimler, metin, grafik, logo, hizmet markası, telif hakkı, fotoğraf, ses ve videolar) ve bunlarla ilgili tüm fikri mülkiyet hakları Necdet Çam Akademi’nin münhasır mülküdür. Servislerimiz, ilgili yasalar kapsamında koruma altındadır. Kullanım koşullarında aksi belirtilmediği sürece veya yürürlükteki yasaların izni dışında içerik veya hizmetlerimizin çoğaltılması, değiştirilmesi, tercüme edilmesi, geliştirilmesi vb eylemlerin yapılması kesinlikle yasaktır. Aynı şekilde Hizmetlerimizden herhangi birini kiraya vermek ya da alt lisanslara erişilmesini sağlamak da Kullanım Koşulları kapsamında kesinlikle yasaklanmıştır. Kullanıcılar Hizmetlerimizin güvenlik önlemlerini kasıtlı olarak aşma veya çeşitli yollarla devre dışı bırakma hakkına sahip değildir.

Servislere Erişim

Necdet Çam Akademi, servislere erişim için herhangi bir ek donanım sağlamamaktadır. Bu sözleşmeyi kabul ederek hizmetlerimizle bağlantılı olan üçüncü taraflardan gelebilecek vergi ve ödemelerin sorumluluğunu da kabul edersiniz. (Örneğin; internet sağlayıcıları)

Servislerimizin herhangi bir kısmında kalıcı veya geçici olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutarız. Hizmetlerimizin bir bölümünde ya da tamamında yapılacak değişikliklerle ilgili Necdet Çam Akademi, herhangi bir üçüncü tarafa ya da kullanıcılara karşı sorumlu değildir.

Haklarımızı korumak adına kullanıcılarımızın ürettiği içerikleri silme, reddetme veya materyallerden kaldırma hakkına sahibiz. Necdet Çam Akademi, herhangi bir zamanda ve neden belirtmeden kullanıcıların sisteme erişimini kısıtlama ya da engelleme hakkına sahiptir. Bununla ilgili herhangi bir yükümlülük altına girmez.

Hizmetlerin Kullanım Ücretleri

Necdet Çam Akademi’ye kayıt olmak ücretsizdir. Bunun dışında eğitmenlerden alacağınız birebir dersler için eğitmenin belirlediği ücreti ödersiniz. Eğitmenler, herhangi bir ücret ödemeden sisteme kayıt olabilir. Bununla birlikte sistemde aktif olabilecek kampanyalar ve sisteme yeni eklenecek materyaller için ek ücret talep edilebilir. Dersler ve materyaller için ek ücret ödemek ya da ödememek tamamen sizin kararınıza bağlıdır.

Ödemeler

Necdet Çam Akademi’de alacağınız hizmetlerin belirli bir ücreti vardır. Bununla birlikte eğitmenin izin verdiği takdirde kullanıcılara ücretsiz deneme şansı tanınabilir. Necdet Çam Akademi’ye kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Eğitmenler ve öğrenciler yalnızca aldığı dersin ödeme işlemleri ile ilgili sorumlu tutulurlar. Öğrenciler, kurs ücretlerini öğretmen profillerinde ve sitemizin ana sayfasında, arama sayfalarında bulabilirler. Kullanıcılar herhangi bir kursu satın aldıklarında burada geçen ödeme koşullarını açıkça kabul etmiş sayılırlar.

Sepetinize eklediğiniz derslerin ödemesini Necdet Çam Akademi kredi kartı, banka kartı veya sistem tarafından geçerli olduğu belirtilen kartlarla alır.

Ödemelerle ilgili yalnızca aşağıdakilerden sorumlusunuz;

1. Herhangi bir vergilendirme ya da resmi ödeme söz konusu olduğunda bu ücretlerin ödenmesinden

2. Geciken ödemelerinizi ve bununla birlikte ortaya çıkan diğer ek masrafların ödemesinden

3. Aldığınız tüm hizmetlerin ücretlerinin ödemesinden

Bu Koşulları kabul ederek yukarıda belirtilen ödemelerden sorumlu olduğunuzu kabul ve beyan etmiş olursunuz.

Dilediğiniz zaman hesabınızı kapatabilirsiniz. Fakat Necdet Çam Akademi tarafınıza bununla ilgili herhangi bir ödeme yapmayacaktır. Eğer bir ders henüz gerçekleşmemişse, ancak bu durumda ders ücretini iade edebiliriz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda ilgili telefon numaramızdan ya da [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu koşullar hiçbir şekilde size ya da üçüncü taraflara kredi vermemizi zorunlu kılmaz. Bu Koşullara onay verdiğinizde tarafımızla paylaştığınız bilgilerin gerekli durumlarda birlikte çalıştığımız kurum ve şirketlerle paylaşılabileceğini kabul etmiş sayılırsınız. Örneğin; üçüncü taraf ödeme kanalları ve bankaların hesabınıza para transferi yapabilmesini sağlamak gibi… Aynı zamanda zorunlu yasal süreçlerin var olduğu durumlarda da yetkili kurum ve mahkemelerle kişisel bilgilerinizi paylaşabiliriz. Bu bilgilerin kullanımı ve ifşasıyla ilgili Necdet Çam Akademi herhangi bir sorumluluk almaz. Ücretlerinizi ödememe ya da geç ödeme durumlarında Necdet Çam Akademi, kullanıcılarının Hizmetler’e erişimine izin vermeme ya da kısıtlama hakkına sahiptir. Ödeme ile ilgili değişiklikleri kullanıcılarımıza önceden bildiririz. Değişiklikleri ilgili kanallardan duyurduktan sonra, belirlenen tarihten itibaren kullanıcılar yeni sözleşme kurallarına tabi sayılırlar.

Ödemelerden kaçınmak için ya da ekstra para kazanmak için birden fazla hesap oluşturamaz ve sisteme bu Koşullarda da belirtildiği kimliğinizle ilgili herhangi bir yanlış bilgi veremezsiniz.

Kısıtlamalar

Servislerimizi kullandığınız sürece bu sözleşmede belirtilen tüm yasa ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Yasaların izin verdiği durumlar veya bu sözleşmede belirtilen sınırlar dışında kesinlikle ve kesinlikle verilerimizi kopyalayamazsınız, değiştiremezsiniz ve satamazsınız. Necdet Çam Akademi’nin görsel ve işitsel işlerini ya da diğer kullanıcıların kullanıcı içeriklerini başka bir çalışmanın parçası olarak gösteremez ya da derleyemezsiniz. Hizmetlerimize ya da sistemimize herhangi bir zararlı yazılım sızdırarak Necdet Çam Akademi’nin verilerine ya da diğer kullanıcıların bilgilerine erişemezsiniz. Necdet Çam Akademi’ye erişim ile ilgili lisanslarınızı satamaz, kiralayamaz ya da alt lisans sağlayarak, başka bir kişiye veremezsiniz. Bireysel kullanım hakkınız dışındaki hiçbir sebeple Necdet Çam Akademi’nin ya da başka kullanıcıların içeriklerini kullanamazsınız. Servisimizin dijital haklarını görmezden gelerek kullanım kurallarını veya diğer güvenlik özelliklerini atlatmaya veya devre dışı bırakmaya çalışmak hakkına sahip değilsiniz. Necdet Çam Akademi’yi kullanırken Hizmetlerimizin bütünlüğünü, performansını veya kullanılabilirliğini olumsuz etkileyecek ya da tehdit edecek herhangi bir eylem yapmamanız gerekmektedir. Kullanıcılar, kullanıcı içeriklerinin ya da Hizmetlerimizin herhangi bir bölümündeki tescilli bildirimleri (telif hakkı ve ticari marka bildirimleri dahil) kaldıramaz, değiştiremez veya gizleyemezler. Kullanıcılar, aynı zamanda servisleri herhangi bir ticari amaç için kullanamaz ve sistem üzerinden Hizmetle alakası olmayan herhangi bir mesaj, toplu mesaj atamaz veya bildirim yapamazlar. Kimliğinizi gizleyerek ya da kimliğiniz hakkında yalan söyleyerek kendinizi Necdet Çam Akademi sistemindeki herhangi birine tanıtamazsınız ve kimliğinizi gizleyemezsiniz.

Gizlilik Politikası ve Güvenlik

Necdet Çam Akademi’ye kaydınız ve diğer kullanıcı bilgilerinizdeki bazı verileri toplarız. Topladığımız bilgiler ve bu bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili bilgiyi Necdet Çam Akademi Gizlilik ve Çerezler Politikası’nda bulabilirsiniz. Gizliliği önemsiyor ve kişisel verilerinizin korunması için çalışıyoruz. Fakat gelişen online dünyada herhangi bir üçüncü kanal tarafından bilgilerimizin kötüye kullanılmayacağının ve güvenlik duvarımızın aşılmayacağının garantisini veremiyoruz. Bu nedenle zararlı yazılımlar ve sunucumuzu tehdit eden beklenmeyen saldırılara karşı tüm kişisel verileriniz kendi sorumluluğunuz altındadır.

Servislerimize Bağlanmak

Hizmetlerimizin üçüncü taraf hizmetlerin bir parçası olarak kullanılmasına ya da Hizmetlerimizin başka bir web sitesi ya da hizmetin parçası olarak gösterilmesine önceden yazılı rızamız olmadığı sürece kesinlikle izin verilemez.

Kullanıcı İçerik ve Paylaşımları

Kullanıcı İçeriği: Servisler kapsamında içerik paylaşma hakkına sahipsiniz. Paylaştığınız görsel ve yazılı içerikler bu sözleşme kapsamında ‘Kullanıcı İçeriği’ olarak kabul edilecektir. Bu sözleşmeyi imzalayarak Necdet Çam Akademi’ye bireysel olmayan, telifsiz, geri alınamaz, alt lisans verilebilir ve dünya çapında geçerli bir lisans ve tüm bu Kullanıcı içeriğinin türevsel çalışmalarını, adınızı, sesinizi ve/veya Kullanıcı İçeriğinde yer alan, tamamen veya kısmen, herhangi bir ortamda, yazılımda bulunan türevlerinizi görüntüleme, kullanma, gerçekleştirme, çoğaltma, değiştirme, dağıtma ve oluşturma hakkı veriyorsunuz.

Necdet Çam Akademi’nin Servislerini ve Hizmetleri herhangi bir medya formatında ve diğer medya kanallarıyla kullanabilmek için, bu sözleşmeyi imzalayarak bize, size veya üçüncü taraflara karşı hiçbir yükümlülük altına girmeden, kalıcı, münhasır olmayan, bağımsız, değişmez, alt lisans verilebilir ve dünya çapında geçerli bir lisans ve tüm Kullanıcı İçeriğinize ulaşma, yeniden yayınlama, kullanma, değiştirme ve adınızı sesinizi vb size it içerikleri, mevcut ve gelecekteki teknoloji ve medya olanakları kapsamında kullanma hakkını veriyorsunuz.

Bu vasıtayla sistemdeki kullanıcılara da Kullanım Koşulları sözleşmesi kapsamındaki kurallara tabi olarak içeriklerinize erişme, görüntüleme ve yeniden erişme hakkı veriyorsunuz.

Bu sözleşme dahilinde, Necdet Çam Akademi’de içerik üretirken hiçbir üçüncü tarafın hakkını çiğnemeyeceğinize veya değerlerini yok saymayacağınıza garanti veriyorsunuz.

Necdet Çam Akademi’deki Diğer Kullanıcılar: Necdet Çam Akademi Servislerimiz kapsamında paylaşılan hiçbir içeriğin veya üçüncü taraf gönderilerinin sorumluluğunu almaz. Kabul edersiniz ki biz yalnızca verimli online hizmet alabilmenize odaklanan bir aracı platformuz. İçeriğinizden ve yaptığınız paylaşımın doğuracağı olası sonuçlardan tamamen siz sorumlusunuz. Hatalı, sakıncalı, çocuklar için uygun olmayan herhangi bir içerikten doğan tüm zararlar size aittir. Necdet Çam Akademi herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Üçüncü Taraf Linkleri

Servis, Necdet Çam Akademi tarafından kontrol edilmeyen üçüncü taraf kanalların reklamlarını, servislerini veya özel tekliflerini içerebilir. Necdet Çam Akademi üçüncü taraf bir sitenin bilgi, materyal, ürün ve hizmetleriyle ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Necdet Çam Akademi üzerinden ulaştığınız her üçüncü taraf site ile alakalı sorumluluk size aittir. Eğer herhangi bir üçüncü taraf siteyle bağlatı kurup herhangi bir sorun yaşarsanız bu noktada Necdet Çam Akademi’nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını açıkça belirtmeniz gerekir. Aynı zamanda Servislerimizde bulunan promosyonlarla ilgili herhangi bir üçüncü tarafla anlaşma yaparsanız (bu anlaşma garanti, ödeme ve ürün teslimini içerebilir) bu anlaşma yalnızca siz ve üçüncü taraf kurum (promosyonu yapan kurum) arasında kalacaktır. Necdet Çam Akademi’nin bu süreçte herhangi bir sorumluluk almadığını, bu sözleşmeyle, doğrudan kabul etmiş olursunuz.

Kullanım ve Hizmet Koşulları

Servislerimizi kullandığınız sürece yalnızca Necdet Çam Akademi kanalıyla kendi paylaştığınız, yayınladığınız, onayladığınız ve ilettiğiniz içeriklerden sorumlu olursunuz.

Servislerimizi aşağıdakilerden herhangi biri için kullanamazsınız;

1. Zarar verici, kırıcı, yıkıcı, değerleri zedeleyici, ayrımcı, kaba, müstehcen, ırk ve cinsiyet ayrımına işaret eden hiçbir içerik paylaşamaz, herhangi birinin haklarını ihlal edemezsiniz. Veya sistemden bu amaçla herhangi bir mesaj gönderemezsiniz.

2. Hiçbir şekilde Necdet Çam Akademi’ye ya da üçüncü taraf kişilere zarar verici hareketlerde bulunamazsınız.

3. Hiçbir kurumu ya da kişiyi taklit edemezsiniz.

4. Yasalar ve Kullanım Koşulları kapsamındaki herhangi bir gizli bilgiyi içeren ve yayan herhangi bir içerik üretemezsiniz. Bu bilgileri hiçbir yere yükleyemez, mail içeriği olarak gönderemezsiniz. (Örneğin; öğrenilen gizli bilgiler, sözleşmeler, eğitmen içerikleri ile ilgili gizli kısımlar)

5. Marka ve telif haklarımıza aykırı herhangi bir içerik üretemez, paylaşamaz, herhangi bir yere yükleme yapamaz ve telif haklarımıza aykırı içerikte herhangi bir mail atamazsınız.

6. İzin verilmeyen reklam materyallerini, reklam metinlerini ya da görüntüleri yükleyemez, paylaşamaz veya mesaj olarak Necdet Çam Akademi sisteminden iletemezsiniz.

7. Yazılım virüslerini içeren hiçbir hiçbir materyali kasıtlı olarak sisteme yükleyemez, paylaşamaz veya biçeriklerinizi buna yönelik düzenleyemezsiniz.

8. Hizmete veya hizmete bağlı olan sunuculara veya ağlara müdahale etmek veya bunları bozmak için bu sözleşme kapsamındaki prosedürleri çiğneyemezsiniz.

9. Bilinçli veya bilinçsiz şekilde, mevcut durumda geçerli sayılan yerel veya uluslararası herhangi bir yasayı çiğneyemezsiniz.

10. Bir başka kullanıcıyı takip, taciz ve rahatsız edemezsiniz.

11. Başka kullanıcıların bilgilerini biriktiremez ve depolayamazsınız.

Marka Tescili

Sevisimizde görülen sloganlar veya logomuz (Necdet Çam Akademi) herhangi bir kişi veya kurum tarafından Necdet Çam Akademi’nin yazılı izni olmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz. Benzer şekilde Necdet Çam Akademi sayfasındaki header, footer tasarımları, özel grafikler, logo ve metinler de kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Hizmetlerde ve Servislerimizde göreceğiniz tüm içeriklerin, grafiklerin, tasarımın, yazılımın ve metinlerin hakkı Necdet Çam Akademi’ye aittir. Bu içeriklerin bir kısmı ya da tümünün kullanım hakkı için Necdet Çam Akademi’den yazılı izin almanız gerekir. Hizmetlerimizde belirtilen tüm diğer ticari markalar, tescilli ticari markalar, ürün adları ve şirket adları veya logolar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.Ticari ürün adına, ticari markaya, üreticiye, tedarikçiye veya başka herhangi bir ürün, hizmet veya işleme ya da başka bilgilere atıfta bulunmamız, her zaman sponsorluk anlamına gelmez.

Teminat ve Taahhütleri Kabul Etmemek

Servis ve servis içeriklerinin riskleri tamamen size aittir. Necdet Çam Akademi (biz) ve tedarikçilerimiz, açık veya ima edilmiş ayrımı yapmadan her türlü ‘garantiyi’ yok sayar. Buna ticarete uyumluluk, uygunluk veya farklı belirli özel başlıklar veya ihlalle ilgili durumlar da dahildir. Herhangi bir hizmet içeriğimiz için kesinlikle doğruluk, tamamlanmışlık ya da %100 yararlılık garantisi vermiyoruz. Bu nedenle Servislerimizi kullanmaya devam ettiğiniz sürece tüm içeriklerle ilgili riskler size aittir. Paylaşılan materyalleri indirme ve izleme esnasında bilgisayarlarınızda veya ekipmanlarınızda oluşabilecek herhangi bir sorunla ilgili sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Yazılı olsa da olmasa da Sistemimiz ya da bizim tarafımızdan herhangi bir garanti verilmediği bu sözleşme kapsamında açıkça belirtilmiştir.

Necdet Çam Akademi , üçüncü taraflar tarafından hiçbir şekilde reklam yapılmayacağına dair herhangi bir garanti vermez.

Yükümlülüklerin Sınırları

Uygulanan yasalara göre maksimum yükümlülük sınırı; Effiliateler, acentalar, yöneticiler, çalışanlar ve destek verenler ya da lisans sahipleri doğrudan, dolaylı, ani gelişen, özel veya rastlantısal hataları da içermektedir ve bununla sınırlandırılmamak üzere, oluşabilecek hiçbir zarardan sorumlu değildir. İyi niyet, kullanım, data ve diğer soyut kayıplar (uyarmış ya da durumla ilgili tavsiye vermiş olsak bile) sizin Servislerimizi ve içeriklerimizi kullanımınızın sonucudur. Hacking ve diğer kontrol edilemeyen zararlarla ilgili Necdet Çam Akademi’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Mevcut yasalara göre Necdet Çam Akademi’nin aşağıdaki durumlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur:

1. İçeriklerle ilgili herhangi bir yanlış ya da hata ile ilgili

2. Servislerimizi kullanırken oluşabilecek herhangi bir mülk zararı ya da kişisel zararlar

3. Gizli tutulan sunucularımıza ve burada bulunan gizli verilere erişilmiş olması

4. Servislere erişim ya da servislerden bilgi iletimiile ilgili herhangi bir kesinti veya beklenmeyen duraklamalardan

5. Servislerimizi kullanırken ya da üçüncü kanallar aracılığıyla bulaşmış olabilecek herhangi bir virüs, trojan yazılımlardan

6. İçeriklerin yüklenmesi ve transferi konusunda oluşacak herhangi bir sorundan

7. Kullanıcı içeriklerinden

Necdet Çam Akademi sorumlu değildir. Aynı şekilde iftira atan, saldırgan veya illegal herhangi bir üçüncü taraf içeriğinin sorumluluğunu da almıyoruz. Bu sözleşme size yasalar dahilinde bazı spesifik haklar tanır ve ek olarak ülkeden ülkeye değişen bir takım haklara da sahip olabilirsiniz. Bu sözleşmedeki sınırlamalar, mevcut yasada belirtilen kısıtlamalar kapsamına uygulanmayacaktır.

Tazminat

Aşağıdakiler nedeniyle ortaya çıkan zararlarla ilgili biz, tedarikçilerimiz, lisans verenlerimiz ve ilgili bağlı kuruluşlar herhangi bir şekilde zarar görürse tazminat ödemek ve zararı kabul etmek durumundasınız;

1. Servisleri kullanımızdan kaynaklanan durumlar (herhangi bir bilgi transferi ya da yüklemesi de dahildir.)

2. Bu koşulları ihlal etmeniz

3. Herhangi bir üçüncü tarafın hakkını ihlal etmeniz

4. Mevcut ve geçerli yasaları ihlal etmeniz

5. İçeriklerinizden ya da kullanıcı hesabınızdan kaynaklanan herhangi bir zarar

6. Sizin özgün isminiz, şifreniz veya kendinize özel güvenlik kodunuzla herhangi bir üçüncü tarafın Servisleri kullanmaya çalışması

DMCA Bildirgesi

İçerik üretenlerin haklarına ve üretim süreçlerine saygılıyız. Bu nedenle tüm olası ihlal bildirimlerini Digital Millenium Copyrigt Act 1998 (DCMA) ile belirtilen kurallara ve bu kapsama göre değerlendiriyoruz. Eğer, telif hakkı olan herhangi bir içeriğinizin telif ihlaline uğradığını ve Servisler aracılığıyla paylaşıldığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek durumu Necdet Çam Akademi yetkililerine bildirebilirsiniz. Şikayetinizin DCMA kapsamında incelenebilmesi için aşağıdaki bilgileri tarafımıza sağlamanız gerekmektedir:

1. Telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin elektronik veya fiziksel imzası

2. Hak ihlalinde bulunduğunu iddia ettiğiniz telif hakkı alınmış çalışma ve çalışmanın detaylı bilgilerini

3. Hak ihlalinde bulunduğunu iddia ettiğiniz telif hakkı alınmış çalışmanın Servislerdeki yeri

4. Necdet Çam Akademi’nin sizinle iletişime geçebilmesi için yeterli bilgi; adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresiniz gibi

5. Materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının, telif hakkı sahibi, temsilcisi veya kanunu tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi bir inanç olduğuna dair bir ifade

6. Yukarıdaki bilgilerin doğruluğundan ve telif hakkı sahibi olduğunuzu veya mal sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu belirten bir açıklama.

Eğer yalan ifadede bulunuyorsanız, yasalar kapsamında suç sayılan bir eylemde bulunmuş sayılırsınız ve sonuçlarından sorumlu tutulursunuz. Bu sonuçlar, mahkeme ve avukat giderlerini de içeren tazminatları içerebilir.

DMCA ve diğer yasalar kapsamında, suç ihlali tekrarlanırsa Necdet Çam Akademi, ihlalcinin işlemlerini ve Servisleri kullanma hakkını kısıtlama veya kişiyi sistemden çıkarma hakkına sahiptir.

Bunun dışında, yinelenen bir ihlal bildirimi olsun ya da olmasın, herhangi bir sebeple risk öngörülen durumlarda Necdet Çam Akademi, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, Hizmete erişimi sınırlayabilir ve /veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal eden Kullanıcıların hesaplarını feshedebilir.

Yasal Bildirimler

Atama: Bu Sözleşme ve bu belgede verilen hak ve lisanslar sizin tarafınızdan devredilemez ancak kısıtlama olmaksızın Necdet Çam Akademi tarafından atanabilir. Herhangi bir ihlale teşebbüs edilen herhangi bir devir veya atama geçersiz sayılacaktır.

Geçerli Kanunlar: Bu Şartların yürürlüğe konması, ihtilaf ve hukuk ilkeleri seçimi hariç olmak üzere, Amerika Birleşik Devletleri yasalarına tabi olacaktır.

Anlaşmazlığın Çözümü: Necdet Çam Akademi’nin tarafınızla olan anlaşmazlığı çözemediği, resmi olmayan ve beklenmedik bir durumda, her iki taraf da bu Sözleşmeden kaynaklanan hiçbir iddia, anlaşmazlık ya da zıt düşme durumunun çözülmediğini kabul eder.

İhbar Prosedürleri: Necdet Çam Akademi, yasal bildirim, pazarlama faaliyetleri ya da içeriklerimizle alakalı sebeplerle ilgili tarafınıza -yazılı, e-mail, basılı kopya ya da web sitesi aracılığıyla- bildirimde bulunabilir. Bu belirli bildirim yollarından vazgeçmemek koşuluyla, Kullanıcılarına bildirim alma yolunu ve araçlarını seçme hakkı sunar.

Diğer Anlaşmalar: Bu anlaşma tamamen Necdet Çam Akademi ve sizin aranızda geçerli olan hüküm ve koşulları içermekte ve tüm Kullanıcı Koşullarını belirtmektedir. Bu Şartların herhangi bir hükmünün yetkili mahkeme mahkemesi tarafından geçersiz sayıldığı takdirde, söz konusu hükmün geçersizliği, yürürlükte olan ve yürürlükte kalacak olan bu Şartların geri kalan hükümlerinin geçerliliğini etkilemeyecektir.

Feragat Hakkı Olmayan Durumlar: Bu Şartlarda herhangi bir hak veya hükmü uygulamamamız, tarafımızca yazılı olarak onaylanmadıkça ve kabul edilmedikçe, söz konusu hak veya hükümlerden feragat teşkil etmez. Eğer yetkili bir mahkeme, bu Koşullardaki herhangi bir hükmün geçersiz olduğuna karar verirse, kalan hükümler geçerliliğini koruyacaktır.